strona główna o firmie kredyty kontakt
O Firmie
Mamy przyjemność powitać Państwa na naszej stronie internetowej, pragniemy zaprezentować nasze oferty oraz zaoferować profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży nieruchomości  opartą na wieloletnim doświadczeniu naszych pracowników. Dbając o dobro naszych klientów i jednocześnie podwyższając standardy naszych usług Firma Panorama Szczecin otworzyła dodatkowe biuro w Pobierowie specjalizujące się w nieruchomościach nadmorskich. Dzięki temu powiększamy już przez nas prowadzony system wymiany ofert biur nieruchomości w Szczecinie - system MLS (w systemie MLS uczestniczy 64 najlepszych biur nieruchomości ze Szczecina ) i  mamy dodatkowy dostęp do około 100 biur nieruchomości rozmieszczonych w całej Polsce i Państwa oferta będzie   prezentowana codziennie tysiącom klientów

Biuro w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej 67a zajmuje się pośrednictwem wszystkich nieruchomości począwszy od mieszkań, działek, domów, lokali aż po sprzedaż kompleksową  terenów komercyjnych,    przemysłowych, terenów pod budownictwo wielorodzinne i obiektów przemysłowych w całej Polsce

Biuro  w  Pobierowie przy ul. Grunwaldzkiej 161 zajmuje się  nieruchomościami na całym wybrzeżu  Bałtyckim a w szczególności wybrzeżu zachodnim. Możemy Państwu zaoferować  działki, pensjonaty, apartamenty nad morzem lub jednocześnie sprzedać Państwa nieruchomość za pośrednictwem naszym zgłaszając swoja ofertę nadmorską w naszym biurze w Pobierowie.
 

Przygotowaliśmy dla Państwa przyjazną i prostą w obsłudze wyszukiwarkę ofert. Najbardziej interesujące oferty znajdują się w wyszukiwarce obok oraz w zakładkach Panorama Szczecin a dla nieruchomości nadmorskich Panorama Pobierowo.
Na stronie internetowej mogą Państwo zgłosić swoją ofertę do sprzedaży mieszkania lub kupna działki komercyjnej, a my uczynimy to w sposób profesjonalny i skuteczny.

Serdecznie zapraszamy i życzymy korzystnej dla obu stron współpracy!

Panorama Nieruchomości posiada ugruntowaną pozycję na szczecińskim rynku nieruchomości. Utworzona przez menedżerów mających wieloletnie doświadczenie uzyskane w największych szczecińskich biurach nieruchomości skutecznie i rzetelnie realizuje zlecone firmie zlecenia.

W kontaktach z Klientami kierujemy się zasadami etyki zawodowej, rzetelnością, indywidualnym podejściem do każdego z nich oraz profesjonalizmem. Naszą wiarygodność i przygotowanie zawodowe potwierdza nadana przez Ministra Budownictwa Licencja Zawodowa nr 10740 , a także fakt, iż jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Biuro jest ubezpieczone w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.  

Zapraszając do współpracy jesteśmy przekonani, iż potrafimy sprostać Państwa wymaganiom, zaprezentować najbardziej interesujące oferty oraz skutecznie przeprowadzić kompleksową obsługę pośrednictwa, w tym także prawną, notarialną i kredytową.

Jesteśmy członkami Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami (ZSPON)

Nasz zespół
 
Bogdan Biełus
właściciel
 
tel. kom.: +48 696 469 031
Eugeniusz Kuliszenko
makler
 
tel. kom.: +48 692 411 722

Małgorzata Tołoczmańska
makler
 
tel.: +48 91 812 17 77

Kuba Wawrowicz
makler
 
tel.: +48 91 812 17 77
wersja polska wersja angielska wersja niemiecka wersja hiszpańska
 
szukaj odpowiedniej oferty
Rodzaj
Typ
Piętro od do
Nr oferty
Miejscowość
Rejon
Dzielnica
szukaj
na skróty
Oferty specjalne
grunty komercyjne
Sprawdź oferty gruntów komercyjnych.
zobacz
pas nadmorski
Sprawdź oferty w pasie nadmorskim.
zobacz
dodaj swojš ofertę
Wypełnij formularz,
aby dodać swoją ofertę.
dodaj
informacje dodatkowe
 
 

ul. Jagiellońska 67A/1, 70-382 Szczecin
tel. 091 812 17 77, fax 091 813 75 00
Powered by: eCube CMS
System Zarządzania dla Biur
Nieruchomości ::
home.pl
 
Mieszkania Szczecin | Działki komercyjne Szczecin | Biura nieruchomości Szczecin | Domy Szczecin | inwestycje Szczecin | Lokale szczecin